mysql
mysql چیست؟
۱۳۹۶-۰۳-۱۳
نکاتی درباره بازاریابی از زبان دیوید آگیلوی، پدر بازاریابی دنیا
نکاتی درباره بازاریابی از زبان دیوید آگیلوی، پدر بازاریابی دنیا
۱۳۹۶-۰۳-۲۰
نمایش همه

۱۰ قانون بازاریابی در رسانه های اجتماعی

۱۰ قانون بازاریابی در رسانه های اجتماعی

۱۰ قانون بازاریابی در رسانه های اجتماعی

 

بالا بردن توان و قدرت شما در محتوا و بازاریابی در رسانه های اجتماعی میتواند به شما در زیاد کردن مخاطبان و مشتریانتان بر پایه روشی درامتیک کمک کند .

این مساله حیاتی است که شما از اصول بازاریابی در رسانه های اجتماعی مطلع باشید.

از به حداکثر رساندن کیفیت تا افزایش نقاط ورود آنلاین شما ، رعایت این ۱۰ قانون باعث ایجاد پایه و اساسی میشود که میتواند برای مشتریانتان ، برند شما ، (و شاید مهم از همه این ها برای ) درآمد اینترنتی شما بدردبخور باشد.

۱ . قانون شنیدن

دست یابی به موفقیت در بازاریابی در رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا نیازمند بیشتر شنیدن و کمتر حرف زدن است.

مطالب آنلاین مخاطبان خاص خود را مطالعه کنید و در گفتگوها و مباحثه ی آن ها حضور پیدا کنید تا متوجه شوید که چه چیزی برای آن ها حائز اهمیت است . فقط در آن زمان است که شما میتوانید محتوا و مطالب خود را تولید کرده و شروع کننده مکالماتی باشید که به جای درهم ریختگی ، به زندگی آن ها ارزش میدهد.

۲ . قانون تمرکز

بهتره که در یک امر اختصاصی بشوید تا اینکه در حال انجام هر کاری بدون تخصص باشید.

یک استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی و محتوا با تمرکز کامل که قصد ایجاد برندی قوی را دارد شانش بیشتری از یک استراتژی ضعیف که قصد دارد همه چیز برای همه ی مردم باشد ، را برای موفقیت دارد.

۳ . قانون کیفیت

کیفیت بهتر از کمیت است . داشتن ۱,۰۰۰ اتصال و ارتباط آنلاین که مطالب شما را میخوانند ، به اشتراک میگذارند و در مورد آن با مخاطبان خود صحبت میکنند بهتر از داشتن ۱۰,۰۰۰ ارتباط است که پس از اولین برخورد با مطالب شما برای همیشه ناپدید میشوند.

۴ . قانون صبر

بازاریابی رسانه های اجتماعی و محتوا یک شبه به موفقیت نمیرسد.

در حالی که امکان این امر وجود دارد که رعد و برق رو داخل یک بطری گیر انداخت ، ولی به هر حال برای این کار سختی خیلی زیادی رو باید تحمل کرد .

۵ . قانون تلفیق

اگر شما مطالب باکیفیت و فوق العاده ای منتشر کنید و روی ساخت مخاطبان آنلاین خود از بین پیروان و ملتزمین کیفیت کار کنید ، بلاگ های خود و …. به اشتراک میگذارند. , Twitter , Facebook , LinkedInآنها مطالب شما را با مخاطبان خود در

این اشتراک گذاری و به مباحثه گذاشته شدن مطالب شما نقاط ورود جدیدی را برای شما باز میکنند تا موتورهای جستجویی مانند گوگل آن ها را در جستجوی کلمات کلیدی پیدا کنند. این نقاط ورود میتوانند بیشتر از صدهاهزار راه برای مردم درست کنند تا شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

۶ . قانون تأثیر

وقت خود را صرف پیدا کردن تأثیر گذاران در فروشگاه خود که دارای مخاطبان کیفیت هستند و به احتمال زیاد علاقمند به محصولات ، سرویس ها و بیزینس شما هستند کنید. با آن ها ارتباط برقرار کنید و روی برقراری ارتباط با آن ها کارکنید.

اگر شما در نظر آن ها فرد معتبری باشید (منبعی جالب از اطلاعات مفید) ، امکان دارد که آن ها مطالب شما را با پیروان خود به اشتراک بگذارند که میتواند شما و بیزینستان را با جمعیت زیادی از مخاطبان جدید روبه رو سازد.

۷ . قانون ارزش

اگر شما تمام وقت خود را در شبکه های اجتماعی بی درنگ صرف ترویج محصولات و سرویس های خود کنید ، مردم از گوش دادن به شما دست میکشند. شما باید به مکالمات ارزش اضافه کنید. تمرکز کمتر روی مکالمات و ایجاد بیشتر محتوا و توسعه روابط با تاثیرگذاران آنلاین. وقتش که برسد ، آن مردم تبدیل به کاتالیزگرهایی قوی برای تبلیغات دهان به دهان برای بیزینش شما میشوند.

۸ . قانون پذیرش

شما نباید کسانی که با شخصا شما ارتباط برقرار میکنند را نادیده بگیرید پس آن ها را آنلاین نادیده نگیرید. ایجاد ارتباط یکی از مهمترین بخش های موفقیت در بازاریابی رسانه های اجتماعی است ، پس همیشه مردمی که با شما ارتباط برقرار میکنند را بپذیرید و به آن ها توجه کنید .

۹ . قانون دسترسی

شما نباید بعد از انتشار محتوای خود ناپدید شوید . در دسترس مخاطبان خود بمانید . شما باید همواره محتوای خود را منتشر کنید و در مکالمات در مورد آن شرکت کنید . پیروان آنلاین میتوانند بی ثبات و بی وفا باشند و اگر شما برای یک هفته تا یک ماه ناپدید شوید آن ها یک لحظه هم در جایگزین کردن شما تردید نمی کنند .

 

۱۰ . قانون عمل و عکس العمل

شما نمیتوانید از دیگران انتظار داشته باشید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند و درباره ی آن حرف بزنند اگر شما همان کار را برای آن ها انجام ندهید . پس ، بخشی از زمانی که شما در شبکه های اجتماعی صرف میکنید باید متمرکز اشتراک گذاری و صحبت درباره ی مطالب منتشر شده ی دیگران بشود .

منبع

ترجمه شده توسط گروه دولوپر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *